Starostovi ujely nervy! Zase šikanuje důchodce!!!

28.02.2021

Dnes, v neděli, kolem 16. hod se proměnilo okno u Hymrů (starších) ve dveře domečku o pohádce O sedmi kůzlátkách a zlém vlku. Jen těch kůzlátek bylo trochu méně. (Starosta přijel evidentně silně rozrušen ve svém autě a šel se nejspíše zhojit na svých oblíbencích). Starosta 2x klepal u p. Hymra staršího na okno. Doslova: "Pane Hymr, otevřete okno". Bohužel, pan Hymr ze slušnosti otevřel - zásadní chyba 😊. (I když bylo nedělní odpoledne) Avšak, co následovalo, bylo přesně tak, jak v této pohádce. Starosta začal vyhrožovat a lživě napadat tohoto seniora, že odebírá studniční vodu, při tom, když už přes rok odebírá pouze městskou, řádovou vodu (a více jak rok v řešení s Odborem životního prostředí v Olomouci a starosta o tom jistě dobře ví, tato fekální studniční voda se nehodí ani na zalévání kytek) a řvát po něm, bez ohledu na to, že tomu přihlíží 4 děti. Jde vidět, že senioři jsou opravdu zájmovou a cílovou skupinou těchto "povedených lidí".

Ovšem, proč chodí zrovna v neděli odpoledne řešit odběry studniční vody nevíme. Také nevíme, z jaké pozice přišel. Jestli jako starosta nebo jen občan. To, co ale víme je, že toto chování je neomluvitelné.

Děkujeme Pavlu Hymrovi za věcný a rychlý příspěvek, který dokazuje, že tento starosta není člověkem na svém místě a nervy mu opravdu pracují. Z čeho asi....

Pane starosto, vřele vám doporučujeme konzumaci této vody plnými doušky, určitě vám pomůže vyléčit všechny neduhy a v létě si domluvte napuštění bazénu (nápad za 500,- jistě dobře znáte)

Vaši Diskutéři