Rodinný klan obecních zaměstnanců se projevil

30.05.2022

To, co se v pátek odpoledne při sečení trávy obecními zaměstnanci z Hynkova událo, nemá obdoby.

Nejen, že obec nedala na vědomí datum údržby zeleně, ale ani nikdo neměl zájem zazvonit u dveří, abych popřípadě odjel s automobilem, tak se běžně dělo. (u nyní už bývalých obecních zaměstnanců) Auta byla řádně zaparkována na odstavné ploše, k tomuto účelu určené.

Již zmínění rodinní příbuzní nejen že sekali křovinořezy těsně kolem aut, ale směrem na auta tak, že tráva létala přes celé auto a sousedům do vchodových dveří, až na kliku. Pod autem je to povalchované a o metr vpřed tráva stojí. Když létá tráva, létají i kameny.

Při upozornění na nenormálnost jejich práce se oba zaměstnanci řádně projevili. Dala se přece použít plachta a nebylo co řešit.

Ten starší mě při otázce" proč to takovým způsobem dělají? nazval cituji "zalez šmejde, zalez" tak ten mladší mě poslal přímo do haj-lu a začal se stavět, že mi dá do úst. Tak jsem se mu jen vysmál do očí. Těžko říci, zda za jejich chováním může jejich vlastní rozum nebo kalíšek něčeho ostřejšího navíc, ale takovéto chovaní od obecních zaměstnanců, co mi ničí nové a jedno starší auto, je tristní. Příště na ně volám okamžitě policii a další řešení bude již přes pojišťovnu. Doufejme, že mají dobrou pojistku z nedbalosti - je-li toto ovšem nedbalost. (bezpečnost práce/zlý úmysl) Nebo to obec zase za ně "zatáhne"?

Nenechte si poškozovat svoje draze zaplacené osobní věci a nepřecházejte takové jednání, které vede pouze ke stupňování.

Každopádně arogance, vulgarita a agrese od někoho, kdo ještě k tomu sedí v zastupitelstvu. No hnus

Opravdu chcete, aby tokoví lidé zastupovali naši obec i po letošních volbách? Dobře si rozmyslete. Už ani nemají potřebu se přetvařovat, vše mají mezi sebou provázané a jsou opravdu jedna sebranka.

Podívejte se, jak to může všechno dopadnout. Odkaz na totožnou situaci.

https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/412014-skrabance-a-auta-od-travy-mesto-mi-dluzi-tisice-rika-majitel-firma-to-odmita

Pěkné dny bez zničených věcí

Hymr Pavel