Pozor, děti !

21.10.2019

Bohužel zase nemůžeme naše zastupitele chválit. Dnes se zaměříme na chybějící značky. Sice nám po rekonstrukci nějaké přibyly, což je chvályhodné, ale důležité chybí, ačkoli tady dříve měly svoje stálé místo.

Nová 30 nám přibyla u zastávky u bývalé sladovny, i když směrem do obce značka platí pouze za první křižovatku, tak nevíme, jestli je to snížení rychlosti pro vjezd do obce cca pár metrů nebo pro zastávku, ale ta se nachází za první křižovatkou.(tak 30 už neplatí) Z druhé strany je jasné, že do křižovatky na státní silnici vždy zpomalíme. (nejsme-li sebevrazi)

Co je však větší problém, 30 nám zmizela od zastávky u pomníku padlých. K odstranění značky došlo po rekonstrukci silnice. Je zde docela rychlý provoz na to, že zde přechází spousta lidí, a hlavně ŠKOLNÍ DĚTI. To, že se děti a dospěláci, kteří cestují směrem na Hynkov, nemají kde schovat při nepřízni počasí, by zabralo na další článek. Podstatou věci je, že tyto osoby přebíhají silnici za zhoršených podmínek a málo kdo si to uvědomuje. Při přecházení hlavně u dětí, musíme jako řidiči dát také POZOR nato, že nám DÍTĚ VYBĚHNE mezi zaparkovanými auty (což je zde pravidlem z obou stran) a při rychlosti 50km/h je neštěstí hned na světě !!!

Když nemá rozum obec, mějte ho prosím Vy, řidiči a pamatujte na to, při průjezdu touto částí obce.

Děkujeme Vaši DISKUTÉŘI

Značky jsou zadarmo, jen za čas potřebný pro jejich vyřízení a nikdy nevíme, komu zachrání život !