Ostuda, obec a oslavy

06.09.2021

Není nic lepšího než dobré načasování akce.

Pořádnou ostudu obce zamáznout pořádnou oslavou. Dělat, že naši top zastupitelé obce jsou ti nejlepší a nic se vlastně neděje, za všechno můžou ostatní.

Ostuda

To, že má obec z ostudy kabát a nejvíc její nejvyšší vedení, vědí všichni. To, že to vrhá špatné světlo i na občany této obce, je bez pochyby a to, že jsou spolky i někteří občané rozhádaní, většinou způsobilo "spravedlivé" vedení a řešení problémů v této obci.

Tolik soudních jednání obce a vyšetřování zastupitelstva na "kriminálce" to všude nemají.

Obec

Naši TOP představitelé obce však "drží ledový klid" a jsou doslova bezpáteřní. Člověk se svědomím by už chodil kanálem, ale našemu vedení stačí brát dobrý plat a 10% provize z každé hotové zakázky (nepsané pravidlo) a myslet si, že na něj nikdo nemůže. (Tak mi to dokažte...) Přesně tak, jako si nedávno cvrlikali vrabci na střeše kousek od ubytovny. Prý si měl náš bezpáteřní v nedávné době vyměnit svoji část domu za šestimístnou sumu (pěkně bokem)

Oslavy

Plán oslav je po dlouhé době "ničeho" opravdu velký. Je asi potřeba hodně vydělat, když teď obci chybí ten výnosný podnik "se stářím", vedený manželkou starosty, v nemovitosti patřící starostovi, který tak výhodně pronajali obci a díky kterému si nejen obec, přišla na slušné peníze, jak bylo psané v občasníku. Nyní je zrušený vyššími instancemi.

Ukázka sociálních bytů. Jeden byt cca 3 miliony. Aby to na těch bytech bylo poznat. Také se kdysi vybírala "výběrová komise", jejíž složení dodnes není veřejně známé. Předpoklad je, VIP z okruhu vedení obce, aby se do bytu dostali ti "potřební".

Ukázka školních učeben-dílen. Je to pěkné, ale že toto jsou projekty, které byly udělané za vedení bývalé ředitelky Mgr. K. Lakomé a to samé vedení obce ji tyto projekty blokovalo, to už se nikde nepíše. Zůstal tam ještě po ní i nezrealizovaný plán školní zahrady.

Jděte se také podívat na "vymřelý" vinohrad. Sice má už několik let, úspěchem je, že vůbec přežil, a i ten plod sem tam je. Odrůda má být sice rezistentní, ale ne blbuvzdorná. Je s podivem, že není zpřístupněn, aby se každý, kdo jej jmenovitě vysadil, mohl na ten svůj výpěstek podívat a zhodnotit úspěchy.

A v neposlední řadě velké multifunkční oplocené hřiště pro sporty s vyšší umělou trávou. Nebojte se, bude řádně uzamčeno. Třeba klíče budou dostupné. Nebylo nezbytně nutné a peníze se daly využít na jiné, potřebnější projekty. Nejen "cesty" na Hynkové by mohly vyprávět. O kanalizaci nemluvě...

Přijďte hlavně podpořit obecní rozpočet, aby měli z čeho platit soudní jednání a že jich za tento rok bylo a ještě bude - patrně ne s dobrým výsledkem pro obec.

Bohaté oslavy obce budou korunovány bohatým projevem. Když budete mít štěstí, uvidíte, jak budou mít naši bezpáteřníci při proslovu chvály povznášející pocity a možná se jim bude i prášit od huby.

Vaši Diskutéři