Mega sem, mega tam, co já s nimi udělám?

23.05.2020

Jestli máte zájem vědět na kolik let a jakou částkou se obec zadluží do budoucích roků, máte jedinečnou možnost, přijít se podívat na již předem natrénované divadlo. Jak jsme již zvyklí i teď budou odpovědi předem připravené. Hlavně kývat jednotně a na nic se neptat.

Na programu bude nejen hra o desítkách mega (zadlužení ohledně kanalizace Hynkov a dalších nutně potřebných investic)

Nečekaně se do hry vrací obecní minirýpadlo, které jsme tu už měli na přetřes. Neznalí se můžou podívat zde. Už se stihlo několikrát pokazit, opravit, byla mu dokoupená velká lopata, ale taky neměla úspěch, tak se to celé vrací a vymění se to s dofinancováním za asi nový "megastroj". Že to celé obec vyšlo, zatím, na nějakých 800 000 Kč nikdo neřeší. Na kolik nás to vyjde, když se bude měnit a dokupovat jiné-to jsme zvědaví. (Jak dolů klesne cena za použité minirýpadlo-několikrát pokažené-a za kolik bude nová hračka pro velké kluky)

A mnoho dalšího. S posledním bodem snad ani nemusíte počítat. Ono se často hlasuje o tom, jestli se bude o něčem navrhovaném vůbec hlasovat. Tak jestli váš bod projde prvním hlasováním o hlasování, máte šanci.

Zastupitelstvo se koná ve čtvrtek 28.5.2020 v 18:00, malý sál Záložny

PS. roušky s sebou