Další ostuda pro Příkazy!!!

21.06.2021

Čtvrteční ráno bylo pro obec opět ve znamení ostudy! Už po několikáté policie zasahovala proti podnikání starosty a jeho manželky, nyní převedeného na obec. Policejní jednotky zasahovaly jak v místě bydliště starosty, na obecním domově důchodců a na obecním úřadě. Zásah započal od brzkých ranních hodin a končil v ranních hodinách následujícího dne, přičemž byla odnesena spousta důkazního materiálu. Včetně věcí na přezkoumání. Doufáme a pevně věříme těmto policejním vyšetřovatelům, že našli, co hledali.

To, co se tam událo není nutné popisovat, vesnický internet funguje rychle a spolehlivě. A po těchto větších následujících akcí ......

Příkazy jsou díky starostovi a té jeho nynější, okolním obcím jen pro smích. Občané, co nebyli zasvěceni do toho jejich podnikání, kroutí hlavou nad tím, jaké praktiky na nemohoucích se tam děli a o kolik tyto osoby nebo jejich rodiny připravili, a ještě se s tím měli odvahu veřejně chlubit. A k těmto penězům si starosta měsíčně přijde na víc, jak 50 000,- měsíčně. A někteří zastupitelé to ještě kryjí s úsměvem na tváři. Hnus.

To, že toto není první zásah týkající se jejich podnikání v tomto "rodinném podniku" ví všichni a není tak pochyb, že by to bylo jen "chudáci, zase si na ně někdo zasedl - vždyť to dělá tak zodpovědně a s morálním kreditem"

No, pro starostu to je jen jakási "taková lapálie"

Tak chlapi, najděte důkazy a konečně je pořádně lapte a na dlouho!!!

pozn.red.: lapálie = drobná maličkost, malichernost, drobná nepříjemnost